O nas

Jesteśmy salonem kosmetologicznym, który znajduje się w spokojniej okolicy w centrum Wrzeszcza vis a vis Straży Pożarnej.
U nas liczy się jakość oraz przyjazna atmosfera. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Chcemy aby każdy klient czuł się u nas komfortowo i wracał do nas z uśmiechem.
Salon powstał nie tylko z pasji do kosmetyki, ale również z zamiłowania do sprawiania, aby każdy człowiek poczuł się ze sobą dobrze. Zadbamy nie tylko o Twoje ciało, ale również o Twoją duszę.

Nasz trzyosobowy zespół to:

 

Wioleta

Jest doświadczoną manicurzystką i pedicurzystką, z 15-letnim stażem. Słynie z bardzo zręcznej i dokładnej pracy. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Jest osobą bardzo energiczną i kochającą swoją pracę. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w wielu szkoleniach. Każdy, kto odda się w jej dłonie nie chce oddać się już nikomu innemu.

Magda

Kosmetolog stale rozwijający swoją pasję. Wykonuje zabiegi na twarz i ciało, epilację laserową oraz przedłużanie rzęs. Jest spokojną osobą przy której łatwo można się zrelaksować. Zawsze dobierze odpowiedni zabieg i pielęgnację domową dla Twojej skóry. Magda zawsze Cię wysłucha oraz chętnie odpowie na każde Twoje pytanie.

Ola

Ola to perfekcjonistka w każdym calu, dba o każdy szczegół. Jej pasją jest przedłużanie rzęs oraz stylizacja brwi. Głównie zajmuje się makijażem permanentnym brwi, henną pudrową, laminacją brwi, liftingiem rzęs oraz przedłużaniem rzęs. Wykonuje również zabiegi epilacji laserowej oraz opalania natryskowego.