O nas

Jesteśmy salonem kosmetologicznym, który znajduje się w spokojniej okolicy w centrum Wrzeszcza vis a vis Straży Pożarnej.
U nas liczy się jakość oraz przyjazna atmosfera. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Chcemy aby każdy klient czuł się u nas komfortowo i wracał do nas z uśmiechem.
Salon powstał nie tylko z pasji do kosmetyki, ale również z zamiłowania do sprawiania, aby każdy człowiek poczuł się ze sobą dobrze. Zadbamy nie tylko o Twoje ciało, ale również o Twoją duszę.

Nasz dwuosobowy zespół to:

 

Wioleta

Jest doświadczoną manicurzystką i pedicurzystką, z 15-letnim stażem. Słynie z bardzo zręcznej i dokładnej pracy. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Jest osobą bardzo energiczną i kochającą swoją pracę. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w wielu szkoleniach. Każdy, kto odda się w jej dłonie nie chce oddać się już nikomu innemu.

Magda

Kosmetolog stale rozwijający swoją pasję. Wykonuje zabiegi na twarz i ciało, epilację laserową oraz przedłużanie rzęs. Jest spokojną osobą przy której łatwo można się zrelaksować. Zawsze dobierze odpowiedni zabieg i pielęgnację domową dla Twojej skóry. Magda zawsze Cię wysłucha oraz chętnie odpowie na każde Twoje pytanie.